نرم افزار کلاس آنلاین مدارس | نرم افزار مدیریت مدرسه | همکلاسی
یک کارشناس نقد داستان تو مصاحبه ای گفته بود. ما خیلی از داستانهایی که به دستمون میرسه ایده خوبی دارند اما پرداخت خوبی ندارن ماجرا سازی خوب نشدن .
علتش واضحه چون اکثر کلاسهای آموزش داستان هزینه های هنگفت میگیرن اما بی سواد میدن بیرون . اکثر نویسنده ها رو اگر مصاحبه هاشونو بخونید میبینید همشون دو سه جا کلاس داستان نویسی یا رمان نویسی شرکت کردند . چون بار اول خوب نبوده مجبور شدن کلاس دیگه ای برن . و یا کلی کتاب و مقالات مختلف برای تکمیل مباحث داستان نویسی بخونن .
توصیه من اینه اگر علاقه به داستان نویسی و رمان نویسی دارید حتمن با تحقیق انتخاب کتید چون اینترنت پر از سایتها و کلاسهای مختلف آموزش داستان هست . حتمن تحقیق کنید از چند تا هنرجوی همانجا و کیفیت کارشون رو بپرسید . دوم حتمن کلاسهای کارگاهی شرکت کنید تو کلاسهای کارگاهی بعد از هر مبحث همه هنرجوها تمرین می نویسن و میخونن و همه مشکالاتشون برطرف میشه . و سوم حتمن ببینید کسیکه میخواد بهتون درس بده خودش کتاب چاپ کرده یا نه کتاباشو بخونید ببینید دلنشین و حرفه ای هست یا نه کسیکه که خودش کتاب چاپ نکرده یا کتابهای خوبی چاپ نکرده یعنی هنوز خودش معلوماتش ضعیفه و حرفه ای نیست از بین دوجا کلاسی که خودم رفتم

تکه ای از داستان سوپر استار 2

کجا کلاس داستان نویسی برم

فصل مدرسه

داستان ,نویسی ,تو ,کلاسهای ,ای ,آموزش ,داستان نویسی ,آموزش داستان ,چاپ نکرده ,کتاب چاپ ,یا نه ,کلاس داستان نویسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

چت|فرزانه چت|چت روم|چت روم فارسی دانلود برای شما خرید کتاب های کمک آموزشی در تهران دریافایل iranpooshak . مطالب اینترنتی کلاس ما|دانشجویان زبان و ادبیات عرب دانشگاه تهران ورودی 1387 sobhejahani اشتباهی